Lista Dyplomowanych Księgowych

Bardziej szczegółowa lista DK jest dostępna tutaj 
W razie wątpliwości, pytań prosimy o kontakt z działem certyfikacji
można użyć kombinacji klawiszy ctrl + F żeby wyszukać
Nr Nazwisko Imię
1 Cebrowska Teresa
2 Fuks Jan Piotr
3 Gorycki Ryszard
4 Grzesikiewicz Zbigniew
5 Kapustka Aleksander
6 Kwasiborski Antoni
8 Mazurkiewicz Małgorzata
9 Sender Ewa
11 Wielgórska-Leszczyńska Joanna
13 Wojtyna Małgorzata
14 Bednarska-Szalacha Krystyna
15 Bogaczewicz Zbigniew
16 Czerwiński Stefan
17 Drabik Dorota
18 Dziedzic Józefa Maria
19 Janik-Czop Anna
20 Kuśpit Jadwiga
21 Mazurowska Monika Ewa
23 Ostręga Piotr
24 Pfaff Józef
25 Szulc Małgorzata
26 Wujek Agnieszka
27 Ćwik Zygmunt
28 Kuźniar Marian
29 Niewiarowski Andrzej
30 Pietrzyk Bożena
31 Pietrzyk Marek
32 Wcisło Marian
34 Byra Jadwiga
35 Czyż Janusz
37 Fabiś Henryk
38 Frąckowiak Krystyna
39 Jaguszewski Andrzej
40 Jankowska Danuta
42 Knichnicki Władysław
43 Matuszak Anna Kazimiera
44 Mońka Marian
45 Naumiuk Włodzimierz
46 Nonas Maria Jolanta
47 Piszczorowicz Urszula
48 Ponichtera Kazimierz
49 Rycharska Marzenna
50 Seyda Andrzej
51 Solarz Wiesława
52 Stempin Elżbieta
53 Szafraniec Jadwiga
54 Szalwa Iwona
55 Urbaniak Andrzej
56 Żochowska Elżbieta
57 Bosek Joanna
58 Hajdasz Czesława
59 Hulacka Krystyna
60 Kaczorowski Michał
61 Kapral Andrzej
63 Misterek Lech
64 Natkańska Wiesława
65 Nowak Romualda
66 Pabis-Niemkowicz Anna
67 Piątek Marek
68 Płocka-Janiszewska Irena
69 Ponichtera Ewa
70 Sośnicka Stanisława
71 Szczotka Jadwiga
72 Wojciechowski Kazimierz
73 Wolniszewski Tadeusz
74 Andrzejewska Hanna
75 Ballion Gabriela
76 Bednarz Barbara
77 Biskupski Tadeusz
78 Doroszkiewicz Janina
79 Fałowski Władysław
80 Harłukowicz Bożena
81 Izbiańska Irena
82 Korycka Katarzyna
83 Kowalewska Teresa
84 Kowalska Marianna
86 Kwiatkowska Maria
87 Majewska Ewa
90 Ostrowski Maciej
91 Piasecka Mirosława
92 Pudło Elżbieta
93 Wegner Jacek
94 Wiśniewska Kazimiera
96 Zaniewski Piotr
97 Trykacz Mariola
98 Niegowska Wanda
99 Rzuczkowska Dorota
100 Witan Marzena
101 Adamczyk Mirosław
102 Adamczyk Barbara
103 Ambicka Małgorzata
104 Barański Jerzy
105 Bierbasz Alicja
107 Buchowiecka Danuta
108 Bukowska Stefania
109 Burakiewicz Anna
110 Buziewski Andrzej
111 Cholewiak Andrzej
112 Czapczyńska Halina
113 Czarnecka Agnieszka
114 Czarnecka Eliza
115 Dobrzyński Piotr Władysław
116 Dotkuś Tomasz
117 Drewniak Henryk
118 Dutkiewicz Grażyna
119 Dziedzic-Socha Barbara
120 Dziewięcki Michał
122 Fiedziuk Liliana
123 Figurski Tadeusz
124 Gauza Stanisław
125 Gawrońska Maria
126 Gąsior Wojciech
127 Glaubic Henryk
128 Glaubic Grzegorz
129 Gładki Zdzisław
131 Gręda Teresa
132 Gudebska Stanisława
133 Gwiazdowska Aleksandra
135 Hudziak Mirosław
136 Hydzik Jadwiga
137 Ilków Józef
138 Jakubiec Anna
139 Jarosz Kazimierz
140 Jasińska Marianna
141 Jaskólska Krystyna
143 Kaczmarek-Żbikowska Teresa
144 Kamińska Teresa
145 Karwecka Barbara
146 Kilińska Danuta
148 Kleszczewska Regina
149 Kocięcka Maria
150 Kozar Katarzyna
151 Kryszczyński Stanisław
152 Krzyżanowska Janina
153 Kuchciak Elżbieta
154 Kuchnowska Maria Grażyna
156 Lech Maria
157 Leśko-Jarosz Teresa
158 Lewoczko Ewa
159 Łysakowska Zdzisława
160 Miotła Maciej Piotr
161 Misterek Stanisław
162 Morkowska Krystyna
163 Nikodem Grażyna
164 Nowakowska Anna-Józefa
165 Nowowiejska-Fedecka Joanna
166 Paciorek Anna
167 Pałka Zdzisław
168 Pech Halina
169 Pieniążek Tadeusz
170 Pieniążek Wanda
171 Plichta Franciszek
172 Płachta Halina
173 Pyrda Sława
174 Radzio Elżbieta
175 Renciewicz-Wargin Maria
177 Rulka Krystyna
179 Stec Stanisław
180 Syrewicz Hanna
181 Szczepaniak Hanna
182 Szczepaniak Zofia
183 Szewczyk Krystyna
184 Szuflińska Teresa
185 Śmierska Anna
186 Świercz Teresa
187 Świnarska Krystyna
188 Trzeciak Wanda Ewa
189 Turowska Henryka
190 Tymiński Stanisław
191 Wasiak Jolanta Hanna
192 Wesołowska Halina
193 Wiśniewski Kazimierz
194 Wojtkiewicz Wacława
195 Żukowska-Kalita Joanna
196 Żurek Anna Irmina
197 Bareja Mieczysław
198 Bera Andrzej
199 Bieńkowska Regina
200 Bilek Janina
201 Binkiewicz Bogusław
202 Capała Stanisław
203 Chojnacka Katarzyna
204 Chrobak Halina
205 Chwaścikowska-Karwacka Joanna
206 Czirson Mieczysław
207 Dobek Marek
208 Drewniak Łukasz
209 Fołta Teresa
210 Gargała Janina
211 Gendera Czesław
212 Głąba Tadeusz
213 Godlewska Jadwiga
214 Groń Stanisława
215 Gurbowicz Halina
216 Hawryszczak Stanisława
217 Jankowska Irena
218 Janusz Małgorzata
219 Jedynak Stefania
220 Jędrzejek Elżbieta
221 Jonda Teodor
222 Jóźwik Henryk
223 Karcher Adam
224 Kaszczyński Antoni
225 Kociołek Tomasz
226 Kołodziejczyk Piotr
227 Konarski Henryk
228 Kordus Dorota
229 Kowalczyk Elżbieta
230 Koziełek Łucja
231 Koziński Jędrzej
232 Krawczyk Ewa
233 Kuczyńska Regina
234 Kukułka Bogdan
235 Kuleta Bernadeta
236 Kusz Damian
238 Kuśmierz Elżbieta
239 Lew Ewa
240 Macias Jerzy
241 Majewska Elżbieta
242 Maksimiuk Nina
243 Matusik Jan Józef
244 Mazurek Mieczysława
245 Michalczyk Jadwiga
246 Mikucka Czesława
247 Mila Krystyna
249 Musik Danuta
251 Niedbał-Bryłka Teresa
252 Niezgoda-Szyndela Magdalena
253 Niżyńska Hanna
254 Nowak Iwona
255 Oleksa Jan Franciszek
256 Pałyska Julita
258 Pieczeniewska-Osesik Krystyna
259 Ptaszyńska Krystyna
260 Radkiewicz Piotr
261 Rajca Leon
262 Randzio Andrzej
263 Rogalska Alina
265 Rutkowski Lucjan
266 Salamon Gracjan
267 Sierpińska Świętosława
268 Siwowska Danuta
269 Siwulska-Gągała Katarzyna
270 Sławińska Danuta
272 Sołowińska Teresa
274 Sośnik Regina
275 Spiczak-Brzezińska Lucyna
276 Szarpatowski Tomasz
277 Szmurło Barbara
278 Talar Grażyna
279 Tatara Monika
280 Trachimik Danuta
281 Wanat Bernarda
282 Wąsiak Jerzy
283 Wąsiak Kazimiera
285 Wojnowska Małgorzata
286 Zabielska Janina
287 Zawalich Regina
288 Ziętek Elżbieta
289 Czubakowska Ksenia
290 Daniluk Marian
291 Dotkuś Waldemar
292 Turyna Jan
293 Walińska Ewa
294 Czak-Żukowska Liliana
295 Eksner Małgorzata
296 Fornal Beata
297 Sikora Magdalena
298 Gózek Renata
299 Jaworska Renata
300 Migiel Agnieszka
301 Strzała Konrad
302 Tupaj Halina
303 Zimna Agnieszka
304 Golczak Grzegorz
305 Hałajda Barbara
306 Juszczyk Elwira
307 Kaczmarek Dorota
308 Kutereba Ryszarda
309 Pilżys Stanisław
310 Seredyńska Maria
311 Szawiel Romuald
312 Ignatowski Radosław
314 Nowak Wojciech Andrzej
315 Sobańska Irena
316 Szychta Anna
317 Śnieżek Ewa Maria
318 Amanowicz Elżbieta
319 Chechlińska Jolanta
320 Cwanek-Łasecka Barbara
321 Dembska Henryka
322 Dembski Witold
323 Gadocha-Bobek Dorota
324 Gierałtowska Wiesława
325 Górka Łukasz
328 Kot Roman
329 Król-Stępień Monika
330 Kucik Genowefa
331 Kwiatkowska Jadwiga
333 Lewiński Andrzej
334 Michałkiewicz Teresa
335 Najda Maria
336 Opęchowska Bożena
337 Paszkiewicz Anna
338 Pawlak Maria
340 Przybylski Marian Kazimierz
341 Seweryniak-Tarełła Anna
342 Stanisławska Elżbieta
343 Stolińska Janina
344 Suwała Halina
346 Ślęzak Regina
347 Tiuryn Irena
348 Wierzbicka Irena
349 Wojda Katarzyna
350 Zadroz Ola
351 Banach  Żaneta
352 Czechowska  Aldona
353 Pawlak Sylwia
354 Kanigowska  Daniela
355 Karasińska-Gaweł  Mariola
356 Kozłowska  Dorota
357 Kurek  Alicja
358 Malinowska  Marzena
359 Muszyńska Teresa
360 Pacik  Sylwia
361 Pękacka  Beata
362 Radomska  Agnieszka
363 Romanowska  Dorota
364 Skórzewska  Ewa
365 Szpiek-Majcher  Iwona
366 Bębas Elżbieta
367 Biolik-Przybyłowska Beata
368 Burnos Krzysztof
369 Cieplik Henryk
370 Fronia Małgorzata
371 Galacka Wanda
372 Gawrońska Joanna
373 Gromek Anna
374 Jarco Mirosław
375 Jasińska Alicja
376 Jasińska Irena
377 Jewartowski Andrzej
378 Juchiewicz Janusz
379 Juchiewicz Cecylia
380 Kaliszuk Monika
381 Kamma Eleonora
382 Kapicka Barbara
383 Karapka Jadwiga
385 Kryśkiewicz-Burnos Agnieszka
386 Misiukiewicz Halina
387 Mucha Mirosława
388 Nowochodzki Kazimierz
389 Osiecki Stanisław
390 Pakulska Olga
391 Pinuszewska Danuta
393 Puchała Wojciech
394 Ryczko Justyna
395 Sikorska-Giec Jadwiga
396 Szyfer Łucja
397 Wawryk Jadwiga
399 Guść Piotr
400 Janowska Jolanta
401 Kajewska Beata
402 Suwała Marlena
404 Dobija Dorota
405 Piosik Andrzej
406 Bielska Krystyna
408 Ciężkowski Witold
409 Fikus Mirosława
410 Florysiak Halina
411 Golonko Barbara
414 Grecki Bogdan
416 Jaros Zofia Anna
417 Jarota-Osses Katarzyna
418 Kaczmarek Elżbieta
419 Kalinowska Alicja Katarzyna
420 Karwacka Izabela
421 Kasperek Maria
422 Kiprowska Emilia
423 Kłyż Jadwiga
424 Komorowska Ewa Anna
425 Kopiec Marian
426 Kosicka-Toporek Alina
427 Krakowiak Kazimiera
428 Krystosiak Anna
429 Krzyżak Urszula
430 Kuc Teresa
431 Kudra Waldemar
432 Kudra Barbara
434 Lachaut Jerzy
435 Leszczyńska Maria
436 Linka Janina
437 Majewska  Barbara
438 Marchel Jadwiga
439 Michałowski Stanisław
440 Naumiuk Tadeusz
441 Paczkowska Krystyna
442 Paziewska Cecylia
443 Polak Genowefa
444 Postek Bogusław
446 Rybak Michał
447 Seroczyńska Romualda
448 Siekierska Mirosława
449 Sierakowska Teresa
450 Słońska Mirosława
451 Sobczak Krystyna
452 Sobieska Teresa
453 Socha Krystyna
454 Solarczyk Joanna
455 Stochel Danuta
456 Stosio Jacek
457 Szczepańska Ewa
458 Szczęszek Lucyna
459 Ścibior Jan
460 Tomasiewicz Małgorzata
461 Tomaszewska Anita
462 Wojtkowski Stanisław
463 Zajdel Krystyna
464 Zaniewicz Halina
465 Roeske Joanna
466 Szopa Sylwia
467 Buk Halina
468 Gierusz Jerzy
469 Bielińska Maria
470 Bień-Szymańczak Anna
471 Bocheńska Jolanta
472 Boniewicz Maria
473 Bruś Stefan
474 Czarnota Bożena
476 Ditmer Anna
477 Duch Robert
478 Jelonek Andrzej
479 Kaczmarek Beata
480 Kiwak Jarosław
481 Kozaruk Helena
482 Krużołek Zuzanna
483 Kryczek Dorota
485 Kuliński Czesław
486 Kurek Helena
487 Malik Barbara
488 Markiewicz-Piórkowska Grażyna
489 Mrożek Jadwiga Teresa
490 Pyrz Jolanta
491 Sawosz-Tilkowska Krystyna
492 Sikora Halina
493 Statkiewicz Helena
494 Stefurak Radosław
495 Szalaty Marta
496 Szłapka Brygida
497 Szymańska Alina
499 Wypych-Szczepańska Celina
500 Zajkiewicz Dorota
501 Adamus Maria
502 Beisert Urszula
503 Ciuka Joanna
504 Czarniecka Stefania
505 Dudzińska Izabela
506 Fiałkowska-Paściak Małgorzata
507 Głowiak Tomasz
508 Kilar Małgorzata
509 Kucwaj Małgorzata
510 Majer Zofia
511 Majewska Ewa
512 Micał Agnieszka
513 Opiela Dorota
514 Pers Agnieszka
515 Pęgiel Marzena
516 Podbielska Agnieszka
517 Rąpała Robert
518 Synoś Lesława
519 Tebich-Lasota Ewa
520 Adamska Urszula
521 Bielawski Jan
522 Bobela Agnieszka
523 Chmielewska Danuta
524 Dobrucka Iwona Zofia
525 Górny Piotr
526 Grzelak Maria
527 Kaczorek Monika
530 Majorczyk Helena
531 Mordas Leokadia
532 Mucha Andrzej
534 Nowaliński Andrzej
535 Perek Jarosław
536 Piekarski Mieczysław
537 Rak Zdzisław
538 Rutkowska Dorota
539 Sieńska Grażyna
540 Sierżant Beata
541 Skorupa Stanisława
542 Srebrzyńska Zofia
543 Stopczyńska Ewa
544 Stupak-Lisowska Alicja
545 Ściesiek Dorota
546 Tyda Krzysztof
547 Uziębło Aldona
548 Wojtaszak Bożenna
549 Hołda Artur
550 Bajda Dorota
552 Kopciowska-Wątroba Joanna
553 Myśliński Sławomir
554 Rusznica Andrzej
555 Bendkowska Maria
556 Brzezińska Danuta
557 Brzozowska Helena Krystyna
558 Kamela Robert
559 Matuszak Paweł
560 Mierzejewska Anna
561 Mierzejewski Stanisław
562 Plichta Krystyna Barbara
563 Pyra Anna
564 Sowa Ewa
565 Stańska Teresa
566 Wołosiuk Marzena
567 Felisiak Ksymena
568 Piotrowska Sylwia
569 Szrodzińska Anna
570 Górecka Alicja
571 Kaczmarek Agnieszka
572 Kamińska Danuta
573 Krużołek Janusz
574 Ostrowski Stanisław
575 Chrupek Anna
576 Filipiak Honorata
577 Józefczyk Agnieszka
578 Kałwa-Kowala Anna
579 Strycharczyk Barbara
580 Tomaszewska Małgorzata
581 Wolińska Katarzyna
582 Florek Beata
583 Garbacka-Lipa Katarzyna
584 Jabłoński Krzysztof
585 Kaczmarek Urszula
586 Karpiak Beata
587 Karpiak Andrzej
588 Kaźmierczak Jadwiga
589 Kielar Grzegorz
590 Kobylec Henryka
591 Kraś Maria
593 Lorek Anna
594 Macuk Renata
595 Nawrocka Grażyna
596 Pasierbiak Monika
597 Starzyk Łucja
598 Szelągowska Wanda
599 Szul Mirosław
600 Tota Wanda
601 Wincław Danuta
602 Włodarczak Barbara
603 Wojdakowska-Mroczek Renata
604 Wojtyra Grzegorz
605 Martyniuk Teresa
606 Bazaniak Wiesława
607 Cubrzyńska Anna
608 Godziszewska Katarzyna Zofia
609 Henke Magdalena
610 Koman Piotr
611 Marks Barbara
612 Sekulska Katarzyna
613 Wełnitz Katarzyna
614 Baranik Jan
615 Biernacki Wiesław
616 Cora Bogusław
617 Garbacz Anna
618 Gierba Beata
619 Gumkowska Alina
620 Kazimierczak Marek
621 Kmieć Jadwiga
622 Krystofik Bożena
623 Namiętkiewicz Helena
624 Nowakowska Zofia
625 Ossowska Olga
626 Przytarska  Barbara
627 Siejka Anna
629 Stanisławczyk Agnieszka
630 Talar Janina
631 Tyburska-Szczycińska Maria
632 Urbańska Dąbek Jadwiga
633 Włodkowska Grażyna
634 Wolfram Beata
636 Buczyńska Data Katarzyna
637 Zawierta Renata
638 Blacharska Joanna
639 Dubiel Maciej
640 Garstka Małgorzata
641 Jarkowska Janina
642 Pustelnik Bożena
643 Radek Zbigniew
644 Wójtowicz Piotr
645 Grzelak Beata
646 Michałowska Anna
647 Gontarek Karina
648 Lipińska Ewa
649 Łuczkowski Tomasz
650 Plucińska Grażyna
651 Czeluśniak Jadwiga
652 Korkus Bolesław
653 Marczewska Krystyna
654 Pieniążek Lucyna
655 Sopoćko Anna
656 Śliwińska Regina
657 Walter Adamska Urszula
659 Balcerak Katarzyna
660 Ciszek Aneta
661 Nowakowski Maciej
662 Pluta Magdalena
663 Berg Luiza
664 Brodziak Danuta
665 Buda Jerzy
666 Cisło Stanisław
667 Czapiewski Maciej
668 Furmanek Waldemar
669 Glonek Gabriela
670 Gronek Halina
671 Jargiełło Grzegorz
672 Jaworska Krystyna
673 Jeżółkowski Wacław
674 Kargulewicz  Andrzej
675 Klin  Henryk
676 Konopczyńska Aneta
677 Kowalewska Ewa
678 Kozłowski Zbigniew
679 Kurczewska Beata
680 Lachman Jadwiga
681 Lisiecka Anna
682 Machut Dorota
684 Marciniuk  Leszek
686 Minczanowski Grzegorz
687 Misztal Teresa
688 Nikołajuk Lech
689 Pitus Grażyna
690 Schneider Karol
692 Wcisło Jarosław
693 Zduńczyk Danuta
694 Buła Małgorzata
695 Chmiel Przybyło Justyna
696 Gruszecka Renata
697 Górska Malik Katarzyna
698 Klisiewicz Agnieszka
699 Kochan Agnieszka
700 Kolanko Paweł
701 Korcz Mitał Wiesława
702 Kotar Ryszard
703 Kraj Paweł
704 Lisak Marta
705 Lorenc Katarzyna
706 Luśnia Anna
707 Opacki Mariusz
708 Płoch  Danuta
709 Rusin Barbara
710 Serafin Monika
711 Śliwa  Anna
712 Zybrant Agnieszka
713 Dudycz Halina
714 Dulęba Ewa
715 Gałązka Małgorzata
716 Grabik Dorota
717 Kliś Alicja
718 Meler Sierżęga Monika
719 Michałek Małgorzata
720 Paściak  Ksawery
721 Piechówka Katarzyna
722 Porczak Michał
723 Woźniak Anna
724 Zając Magdalena
725 Chabowska Elżbieta
726 Cichy  Radosław
727 Jankowska Natasza
728 Kowalski Leszek
729 Liberkowska Elżbieta
730 Staś Zofia
731 Zawiśliński Andrzej
732 Zyznarska Dworczak Beata
733 Jarmarek Baganc Aneta
734 Doros Bartosz
735 Szczypa  Piotr
736 Jaklik Anna
737 Biel Krzywda Ewelina
738 Nicpoń Honorata
739 Ormiańska Monika
740 Najbar Agnieszka
741 Błaszak Agnieszka
742 Romanowicz Harnas Urszula
743 Wójcik  Anna
744 Bachanek  Adam
745 Byczyk Jarosław
746 Łukanty Agnieszka
749 Olszewska Magdalena
750 Kołosowska  Biruta
751 Ostrzycka Joanna
752 Świtluk Małgorzata
753 Poznalska Agnieszka
754 Serówka Maria
755 Sznura Karina
756 Banaszak Sowińska Agnieszka
757 Kluczka Paulina
758 Markiel Agnieszka
759 Gazda Katarzyna
760 Lewandowska Izabela
761 Koczela Dorota
762 Kańska Beata
763 Marczuk Sylwia
764 Jankowska Jolanta
765 Wąsik Aleksandra
766 Łukowska Katarzyna
767 Stawarska Renata
768 Kaczor Agnieszka
769 Masier Natalia
770 Zając Dagmara
771 Wnęk Joanna
772 Żołna Joanna
773 Stasiak  Anna
774 Matyszczyk Małgorzata
775 Krok Małgorzata
776 Ignatowicz  Danuta
777 Gabrusewicz Wiktor
778 Bek Gaik Bogusława
779 Rówińska Małgorzata
780 Strojek Filus Marzena
781 Kuśmider Monika
782 Leś Małgorzata
783 Czajowska Katarzyna
784 Rogosz Joanna
785 Dutka Beata
786 Mynarska Iwona
787 Szelc Woźniak  Sylwia
788 Dragan Marcin
789 Sikora Urszula
790 Czajkowska Nina Maria
791 Andrychowicz  Elżbieta
793 Pałka Leśniak Anita
794 Czopor Elżbieta
795 Kusiak Joanna
796 Jonderko Hanna
797 Wacław Gabriela
798 Michałkiewicz Sylwia
799 Bielec  Patrycja
800 Kubal Aleksandra
801 Janda  Ewa
802 Marniok Michał
803 Lewandowska Ewa
804 Włodarz Iwona
805 Suchy Izabela
806 Kordas Katarzyna
807 Pacześniak Marta
808 Pietras Paulina Anna
809 Woźnica  Agata
810 Zastrzeżyńska Beata
811 Gabrusewicz Przemysław
812 Dudek Maksymilian
813 Szkorupa Bernadeta
814 Iwaniec Monika
815 Wawrowski Rafał
816 Brzyska Elżbieta
817 Marszałek Paweł
818 Kępa Katarzyna
819 Kucharzyk Paweł
820 Sobolewska Aneta
821 Małek Anna
822 Zych Ewa
823 Ptak Anna
824 Bilut Mariola
825 Wranik Lidia
826 Babińska Anna
827 Ważny Anna
828 Wita Alicja
829 Mroczek Nowicka Agnieszka
830 Pawliczek Radosław
831 Hałas Klaudia
832 Zwolańska Monika
833 Głód Krystyna
834 Gładysz Stanisław
835 Curyło Marta
836 Czekała Beata
837 Babiarz Marta
838 Bieszczad Alina
839 Bogusz Gabriela
840 Brydak  Agnieszka
841 Dudzińska Barbara
842 Dumańska Renata
843 Gabiga Agnieszka
844 Gawrońska Gabriela
845 Brodziak Anna
846 Jakubowska Ewa Eliza
847 Kaczmarek  Marta
848 Krygiel Katarzyna
849 Laskowska Aleksandra
850 Lubas Agnieszka
851 Markowska  Teresa
852 Modrzejewska Aneta
853 Myrda Katarzyna
854 Piechula Agnieszka
855 Staniek Anna
856 Sypek Katarzyna
857 Wąsek Wojciech
858 Wita Sabina
859 Wodzyński Radosław Bogusław
860 Żmuda Katarzyna
861 Barszczewska Małgorzata
862 Chlasta  Anna
863 Myśliński Dariusz
864 Zawada Renata
865 Tetlak Wioletta
866 Blimel Krzysztof
867 Tyran Barbara
868 Szporko Agnieszka
869 Kwiatkowski Roman
870 Zwiefka Krzysztof
871 Pieczkowska Aleksandra
872 Doskowska  Anna
873 Prędota Anna
874 Guzik Wiesław Krzysztof
875 Błażejewska Jolanta Małgorzata
876 Nikiforow Zych Anna
877 Więcek Anna
878 Szwarc Anna
879 Kościelska Iwona
880 Krupa Szmyt Anna
881 Świetla Katarzyna
882 Bernacka-Kruk Paulina
884 Radłowska  Karolina
885 Sobala Donata Katarzyna
886 Sobala Krzysztof Tadeusz
887 Kusak Elżbieta
888 Sierakowska Kamila Jolanta
889 Gajek Anna
891 Kowalczyk Katarzyna
892 Michta Tomasz
893 Maruszewska Ewa Wanda
897 Saweljew Barbara Teresa
898 Kisielewska Irena
899 Próchnicki  Patryk
900 Solnica Małgorzata
901 Bytnar Rafał
905 Bańkowska Marta
906 Michalska Małgorzata
907 Placek Iwona
908 Stępień Agnieszka
909 Włodarczyk Magdalena
910 Chyliński Łukasz
913 Machniak  Anna
914 Szulik  Wiesława
915 Szymańska Jolanta
917 Matarewicz Tomasz
918 Łukowska Ewa

Polecamy

    • Kaledarium
    • Filmy
    • Księgowi Przyszłości
    • Folder SKwP
    • Etyka zawodowa w rachunkowości